NUMER AKTUALNY

O Gazecie

"Gwarek Małopolski" jest niezależną, informacyjno-reklamową, bezpłatną gazetą lokalną, ukazującą się co miesiąc na obszarze pięciu podkrakowskich gmin (Jerzmanowice-Przeginia, Krzeszowice, Liszki, Wielka Wieś oraz Zabierzów), finansowaną ze środków prywatnych wydawcy oraz wpływów z reklam.

Wyróżnia nas rzetelność w podejściu do Czytelnika i Reklamodawcy, solidny i przemyślany kolportaż, darmowy projekt graficzny, treść i forma pojawiających się na naszych łamach artykułów oraz ich różnorodność.

W gazecie można znaleźć informacje na temat wydarzeń kulturalnych oraz wieści z okolic, kącik literacki, psychologiczny, kulinarny, artykuły na temat zdrowego trybu życia, kosmetologii, porady stylistów, porady z zakresu urządzania wnętrz, kącik dla miłośników zwierząt, podróżniczy, off road, informacje o działaniach organizacji charytatywnych, ciekawe wywiady, a także reklamy usług i produktów firm ogólnokrajowych i lokalnych, w tym ofertę należącego do nas Biura Obrotu Nieruchomościami „Gwarek Nieruchomości”.

Nasi Czytelnicy zawsze byli i będą dla nas bardzo ważni, to ich pozytywny odbiór napędza nas do dalszego działania z pasją, a jednocześnie rzetelnością. Takie podejście sprawia, że także nasi Reklamodawcy są usatysfakcjonowani, ponieważ gazeta cieszy się od lat niesłabnącą popularnością i sympatią.

"Gwarek Małopolski" kolportowany jest w miejscowościach takich jak: Czubrowice, Gotkowice, Jerzmanowice, Przeginia, Racławice, Sąspów, Szklary (Gmina Jerzmanowice-Przeginia), Czerna, Dubie, Filipowice, Frywałd, Krzeszowice, Miękinia, Nowa Góra, Nawojowa Góra, Ostrężnica, Paczółtowice, Rudno, Sanka, Siedlec, Tenczynek, Wola Filipowska, Zalas (Gmina Krzeszowice), Baczyn, Budzyń, Cholerzyn, Chrosna, Czułów, Jeziorzany, Kaszów, Kryspinów, Liszki, Mników, Morawica, Piekary, Rączna, Ściejowice (Gmina Liszki), Bębło, Będkowice, Biały Kościół, Czajowice, Giebułtów, Modlnica, Modlniczka, Szyce, Tomaszowice, Wielka Wieś, Wierzchowie (Gmina Wielka Wieś), Aleksandrowice, Balice, Bolechowice, Brzezie, Brzezinka, Brzoskwinia, Burów, Karniowice, Kleszczów, Kobylany, Kochanów, Niegoszowice, Nielepice, Pisary, Radwanowice, Rudawa, Rząska, Szczyglice, Ujazd, Więckowice, Zabierzów, Zelków (Gmina Zabierzów) w sklepach, centrach handlowych, biurowcach, firmach, bankach oraz instytucjach prywatnych, państwowych i samorządowych i jest całkowicie bezpłatny dla odbiorców.

Taki zasięg dystrybucji stawia nas w czołówce gazet lokalnych pod względem zasięgu oddziaływania i dostępności. Także ilość stron gazety (obecnie 16) w formacie A3 w pełnym kolorze, ustawia nas na czele wydawnictw ukazujących się na lokalnym rynku.

Współpracujemy ściśle z "Gwarkiem Olkuskim", gazetą dystrybuowaną w miastach i gminach Powiatu Olkuskiego, takich jak: Bukowno, Bolesław, Klucze, Olkusz, Trzyciąż, Wolbrom oraz "Gwarkiem Zawierciańskim" kolportowanym na obszarze Powiatu Zawierciańskiego w miastach i gminach: Irządze, Kroczyce, Łazy, Ogrodzieniec, Pilica, Poręba, Szczekociny, Włodowice, Zawiercie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu w sprawie współpracy w zakresie reklamy swojej działalności, zachęcamy także do nadsyłania artykułów i informacji, które moglibyśmy zamieścić na łamach „Gwarka”. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Copyright © 2016 Gwarek Media & Nieruchomości | All Rights Reserved